20 | 01 | 2018
Валюта бағамы
Ауа райы

Яндекс.Погода

Бүгін Оңтүстік Қазақстан облысының әкімдігінде облыстық қоғамдық кеңестің кезекті отырысы өтті. Кеңес отырысына облыс әкімі Жансейіт Түймебаев, облыстық мәслихаттың хатшысы Қайрат Балабиев, облыс әкімінің орынбасарлары, облыстық қоғамдық кеңес мүшелері, облыстық басқарма басшылары, қалалық, аудандық қоғамдық кеңес төрағалары мен мәслихат хатшылары, БАҚ өкілдері қатысты.

Отырысты облыстық қоғамдық кеңестің төрағасы, облыстық мәслихаттың депутаты Өмірзақ Мелдеханов ашып, жүргізіп отырды.

Күн тәртібінде облысы әкімі мен облыстық мәслихат хатшысының және қоғамдық кеңес тарапынан атқарылған жұмыстар бойынша есеп тыңдалды.

Қоғамдық кеңес мүшелерінің алдында өткен жылдың есебін баяндаған облыс әкімі Жансейіт Түймебаев Тәуелсіздіктің 25 жылдығы аясында Оңтүстік Қазақстанда көптеген жаңа нысандар пайдалануға беріліп, барлық аудан, қалаларда «Тәуелсіздіктің 25 жылдығына тарту» айдарымен 119 әлеуметтік нысан ел игілігіне ұсынылғанын жеткізді.

DSC6379

43 внеочередная сессия районного маслихата была посвящена слушанию отчета итогов обязательств последних 6 месяцев акима района Парманова Б. Депутаты маслихата приняв решения по основным вопросам дали положительную оценку работе акима района.

Пресс служба
акима Сарыагашского района.

DSC5369

Ученик 9 класса средней школы имени Шакарима Сарыагашского района завоевал 2 место по дзюдо среди молодежи в весовой категории 63 кг. проходившем в г.Степнагорск Акмолинского района.

Проходившем в Республике Узбекистан чемпионат Азии по боксу среди молодежи ученик средней школы имени Окороков Сарыагашского района в финальном поединке победил за явным преимуществом и стал чемпионом Азии.

Аким Б. Парманов пригласил лучших спортсменов района наградил благодарственными письмами и ценными подарками.

Пресс служба
акима Сарыагашского района.